ADV
SportWiadomości

Weź udział w szachowych mistrzostwach w Borzęcinie

W sobotę 28 października br. odbędą się na Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-15. Od godziny 10 w sali imprez Domu Kultury w Borzęcinie zawodnicy rywalizować będą w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund. Prawo gry w zawodach posiada każdy szachista zarejestrowany w centralnym rejestrze Polskiego Związku Szachowego, jednak bez względu na posiadaną kategorię szachową, przynależność klubową i miejsce zamieszkania.

Turniej zgłoszony jest do oceny rankingowej FIDE (Międzynarodowej Federacji Szachowej), tym samym można zdobyć dodatkowe punkty w rankingu międzynarodowym. Dla najlepszych puchary, okolicznościowe dyplomy, nagrody finansowe o wartości 2100 zł oraz nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia do Mistrzostw należy dokonać do dnia 26.10.2023 roku (czwartek) włącznie, poprzez stronę http://www.chessarbiter.com/ lub telefoniczne do p. Wiesława Kasperka tel. 14 690 85 81.

Organizatorami zawodów są: Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz Małopolski Związek Szachowy w Krakowie. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak.
Zapraszamy!

borzecin.pl

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button