ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Wielkanocna zagroda w Łętowicach – by wesprzeć Marcelka!

To już dzisiaj! W Niedzielę Palmową od godziny 13 do 18 obok remizy OSP Łętowice druhowie z tamtejszej jednostki OSP organizują akcję charytatywną, pod hasłem: „Wielkanocna Zagroda”. Podczas wydarzenia zbierać będą plastikowe zakrętki dla Marcelka Kubali, który potrzebuje pilnej transplantacji wątroby.

Na wszystkich, którzy znajdą czas by wybrać się do Łętowic czeka moc atrakcji. Przy remizie druhowie powstała zagroda, w której znajdą się typowo Wielkanocne Zwierzęta – a więc baranki, kurczęta oraz królik, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcia.  Plac obok remizy ozdobiony został dekoracjami wielkanocnymi, ręcznie wykonanymi specjalnie na tą okazję. Dodatkowo na naszych najmłodszych odwiedzających wystawę będą czekać maskotki – zajączek i kurczaczek, które przygotowały dla nich słodką niespodziankę.

– Liczymy na Was i mamy nadzieję, że zasypiecie nas zakrętkami, które pomogą małemu Chłopcu wygrać walkę o życie! – gorąco zachęcają druhowie z OSP Łętowice.

Cała akcja odbywać się będzie w pełnym reżimie sanitarnym, dlatego też obowiązywać będzie limit osób przebywających na placu w jednym momencie (5osób-nie dotyczy rodzin), zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja oraz dystans społeczny.

Atrakcji zaplanowano o wiele więcej – m.in. pokazy konne. Niestety wprowadzone obostrzenia sanitarne częściowo pokrzyżowały te plany. Jednak druhowie nie zrezygnowali z organizacji wydarzenia i gorąco zapraszają do odwiedzenia Wielkanocnej Zagrody.

Wydarzenia facebooku <==

Gratulujemy pomysłu!

IB

Podobne artykuły

Back to top button