ADV
blank
Wiadomości

Wojciech Krzyżak nominowany w plebiscycie „Osobowość Roku”

blankOd początku stycznia mieszkańcy Małopolski mogą oddawać swoje głosy w plebiscycie „Osobowość Roku” organizowanym przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”. Głosować można na osoby, które w minionym 2019 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. Do końca głosowania zostało 16 dni.

Wśród nominowanych znajduje się Wojciech Krzyżak właściciel firmy ReDrog z Porąbki Iwkowskiej. Firma ma kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie i budowie dróg, kompleksowym utrzymaniu dróg, budowie mostów, regulacji rzek. Posiada mocną markę wypracowaną na rynku przez lata, między innymi poprzez realizacje dużych przedsięwzięć inwestycyjnych. Wojciech Krzyżak aktywnie angażuje się nie tylko w działalność biznesową, ale też wspiera szereg inicjatyw społecznych na terenie województwa małopolskiego.

Wojciech Krzyżak znany jest również w społeczności hodowców koni. Od lat jego pasją są konie huculskie, aktywnej działa w Małopolskim Związku Hodowców Koni, gdzie jest współorganizatorem i mecenasem szeregu wydarzeń.

Przyznając nominację konkursie – Kapituła doceniła sukcesy zawodowe i wkład w życie lokalnej społeczności. 

Pod koniec lutego odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki i nagrody dla laureatów z powiatów i województwa, a do gazety „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” zostanie dołączony dodatek prezentujący ich sylwetki.

Jak zagłosować?

Swój głos na na Wojciecha Krzyżaka w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii BIZNES można oddać za pośrednictwem:

formularza na stronie Gazety Krakowskiej <==

– za pomocą SMS (Koszt 2,46 zł z VAT. Żeby zagłosować, wyślij SMS o treści: RKB.63 na numer 72355)

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

IB / GK

Fot. Maciej Mazur

blank

Podobne artykuły

Back to top button