ADV
Wiadomości
Trending

Wójt Gminy Dębno wita nowych mieszkańców

Body z krótkim i długim rękawem, pieluchy, ręcznik z kapturkiem, miś, śliniaczek, chusteczki nawilżane, kocyk bawełniany, butelka MAM Easy Start™ Anti-Colic oraz smoczek MAM Start Better Together to elementy opatrzone lokalnymi symbolami, wchodzące w skład Dębińskiej Wyprawki dla Malucha.

Pomysłodawcą i inicjatorem tego przedsięwzięcia jest Wójt Gminy Dębno, który wita najmłodszych mieszkańców Gminy Dębno. W lutym byli to: Filip, Liliana, Oliwier, Michalina, Ignacy oraz Nadia.

Inicjatywa ta ma na celu wsparcie rodzin w początkowym okresie opieki nad dzieckiem, a także symboliczne włączenie do grona mieszkańców. Dębińska Wyprawka dla Malucha cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, ponieważ w przeciągu zaledwie dwóch lat rozdano ponad 100 zestawów. Chciałbym, aby za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat te dzieci które teraz obdarzane są pakietami miały pamiątkę z dzieciństwa, która będzie przypomnieniem o miejscu, z którego pochodzą – mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski

Kto może uzyskać „Dębińską Wyprawkę dla Malucha”?

Podstawowym warunkiem otrzymania Dębińskiej Wyprawki dla Malucha jest zamieszkanie nowo narodzonego dziecka na terenie gminy Dębno oraz wypełnienie i złożenie przez jego rodziców wniosku o udzielenie jednorazowego wsparcia rzeczowego „Dębińska Wyprawka dla Malucha” w ciągu 2 miesięcy od dnia narodzin dziecka.

Galeria zdjęć <<<

Gdzie złożyć dokument?

Wypełniony dokument należy złożyć do Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji, pokój 216.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 14 631 85 56

Do pobrania:

Podobne artykuły

Back to top button