ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Wspomóż wyjazd brzeskich uczniów na Mistrzostwa Polski w Mini Piłce Siatkowej

Drużyna piłki siatkowej z Zespołu Szkolno Przedszkolnego z Brzeska wywalczyła w tym roku tytuł Mistrzów Województwa Małopolskiego, a tym samym możliwość reprezentowania szkoły, miasta Brzeska i całego województwa na zawodach ogólnopolskich. Wyjazd ten jednakże wiąże się z wysokimi kosztami. By wyjazd mógł dojść do skutku, zawodnicy apelują o wsparcie – potrzebne jest 6000 zł, które pozwolą na pokrycie części kosztów.

Finał Ogólnopolski Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców odbędzie się od 30 maja do 2 czerwca 2024 r. w Głuchołazach (Województwo Opolskie).

– Zwracamy  się do wszystkich znajomych, znajomych naszych znajomych oraz miłośników sportu z gorącą prośbą o wsparcie. Bardzo chcielibyśmy uczestniczyć w imprezie takiej rangi i obiecujemy dać z siebie wszystko w walce o medale.

Wszystkim i każdemu z osobna z całego serca dziękujemy! – apelują chłopcy z brzeskiej drużyny siatkarskiej.

Jak pomóc?
Uruchomiona została zbiórka
Jak do tej pory udało się zebrać 1740 zł z kwoty 6000 zł niezbędnych do organizacji wyjazdu. Liczymy na życzliwość naszych czytelników oraz wsparcie młodych brzeskich sportowców.


foto: zrzutka.pl
zrzutka.pl / IB

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Sprawdź również
Close
Back to top button