ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości

Wydanie głównej nagrody w Wielkiej Loterii Trefl! Toyota Aygo trafia do Brzeska!

Wraz z rozwojem, Trefl chce być coraz bliżej konsumentów. Dla jednego z klientów marka będzie kojarzyć się szczególnie ciepło. A wszystko za sprawą głównej nagrody – samochodu Toyota Aygo, która padła w ramach ogólnopolskiej Wielkiej Loterii Trefl. Szczęśliwcem, który wygrał samochód jest pan Rafał Pagacz, a szczęśliwa zdrapka została wylosowana 17.12.2021 r. w sklepie Bajkoland w Brzesku. Uroczyste wydanie kluczyków laureatowi odbyło się w Chwaszczynie w salonie Toyota Walder.

Od 15 września do 31 grudnia 2021 roku trwała II edycja ogólnopolskiej Wielkiej Loterii Trefl. W ramach loterii można było dokonać zakupu premiowego, nagradzanego zdrapką. Co druga skrywała atrakcyjną nagrodę. W puli znajdowało się ponad 17 000 produktów Trefl, 350 rowerów marki Kross oraz nagroda główna – Toyota Aygo.

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku.

Tworzymy nasze produkty z myślą o dzieciach, młodzieży i całych rodzinach. Chcemy, by nasze bezpieczne i często tradycyjne zabawki dostarczały pomysłów na wspólne i ciekawe spędzanie czasu oraz wspierały poznawanie i zrozumienie otaczającego świata. Dynamiczna interakcja, wspólny śmiech, indywidualne lub zespołowe rozwiązywanie łamigłówek czy układnie puzzli to przykładowe aktywności z użyciem naszych produktów.

Wierzymy, że nasi Klienci sięgają po nasze produkty, bo w coraz bardziej wirtualnym świecie wspierają one tradycyjną komunikację i edukację bazująca na realnym słowie i geście.

IB

Podobne artykuły

Back to top button