ADV
Wiadomości
Trending

Wygrał milion złotych w Milionerach. Pochodzi z Tarnowa

Tomasz Boruch pochodzący z Tarnowa, a na co dzień mieszkający w Warszawie w środę 3 kwietnia 2024 r.  wygrał milion złotych i tym samym został 7. milionerem w polskiej edycji programu „Milionerzy”!

Tomasz Boruch mieszka w Warszawie i ukończył weterynarię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W zawodzie przepracował ponad rok, po czym stwierdził, że potrzebuje niebo mniej stresującej pracy. Dlatego teraz zajmuje się badaniami klinicznymi, gdzie bada leki na konkretne wskazania, na konkretnej grupie ludzi, którzy chorują na daną chorobę.

Ile osób wygrało milion w „Milionerach”?

Do tej pory mieliśmy siedmiu milionerów w polskiej edycji programu. Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą. Na początku 2024 roku szóstym milionerem został Mateusz Żaboklicki. Tomek Boruch dołącza do grona zwycięzców jako siódmy.

Foto: TVN

TVN/ IB

Podobne artykuły

Back to top button