KulturaWideo
Trending

Z nadzieją w Nowy Rok – kolędowanie z Darią Reczek i jej przyjaciółmi / video

W środę 30 grudnia 2020 r. miała miejsce premiera koncertu świąteczno-noworocznego „Z nadzieją w Nowy Rok”. W koncercie wystąpiła Daria Reczek oraz Józefina i Tadeusz Seibert wraz z Cello Brothers.

Daria zaśpiewała solo m.in.  świąteczny hit „Kto wie?” oraz kolędę „Nie było miejsca dla Ciebie”. Z kolei kolędę „Mizerna Cicha” wykonała wspólnie z duetem wiolonczelowym Cello Brothers. W finale koncertu mogliśmy ją usłyszeć w pełnej energii kolędzie „Przybieżeli do Betlejem” zaśpiewanej wraz Józefiną, Tadeuszem Seibertem i Cello Brothers.

Młoda i utalentowana piosenkarka pochodząca ze Szczepanowa podbiła w 2019 roku serca publiczności dziesiątej edycji The Voice of Poland. Jej finałowa piosenka – „Nie Polubisz Mnie” ma do tej pory w serwisie youtube ponad 1,5 mln wyświetleń! Dłuższa przerwa w aktywności Darii jak sama poinformowała na profilu facebookowym wynikała z pracy nad nowym materiałem, ale przede wszystkim poprawą zdrowia, które w ostatnim czasie się pogorszyło.

Również pozostałych uczestników koncertu miłośnikom polskiej piosenki nie trzeba aż tak bardzo przedstawiać. Józefina (Anna Józefina Lubieniecka) jest znana słuchaczom jako wokalistka Varius Manx, występowała z Piotrem Rubikiem jako solistka oraz grała w teatrze Studio Buffo. Z kolei Tadeusz Seibert to uzdolniony wokalista, którego pamiętamy z X edycji The Voice of Poland – zajął wtedy 3 miejsce (drużyna Margaret). Cello Brothers (Jakub Dubik i Mikołaj Błaszczyk) to wyjątkowy duet wiolonczelistów wykonujących najbardziej znane hity w swoim niepowtarzalnym stylu.

Koncert świateczno-noworoczny został zrealizowany dzięki wsparcia ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Kolejność utworów:
1.Dzień jeden w roku – Tadeusz Seibert
2.Kto wie? – Daria
3.Pod pierwszą z gwiazd – Józefina
4.Bracia patrzcie jeno – Tadeusz Seibert
5.Cicha noc – Józefina
6.Nie było miejsca dla Ciebie – Daria
7.Mizerna Cicha – Daria i Cello Brothers
8.Przybieżeli do Betlejem -Józefina, Daria,Tadeusz Seibert, Cello Brothers

Produkcja: Artistars

foto: screen @yt
IB

VIDEO

Jak Wam się podobał koncert?⭐️ Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jego realizacji, wspaniałym muzykom i…

Opublikowany przez Daria Reczek Czwartek, 31 grudnia 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast