ADV
1
Wiadomości
Trending

Za nami II Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczurowej / zdjęcia

W sobotę, 18 grudnia, na płycie szczurowskiego rynku mieszkańcy mogli skosztować świątecznych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na stoiskach można było zakupić bożonarodzeniowe ozdoby przygotowane przez uczniów szkół podstawowych.

Podczas jarmarku można było wziąć udział w darmowej loterii, w której na zwycięzców czekał robot kuchenny, opaska sportowa i tablet. Św. Mikołaj z elfami zadbał o animacje i zabawy dla dzieci. Również z elfami i Mikołajem można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na naszym zaprzęgu, który stoi na płycie rynku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki Nadleśnictwu Dąbrowa Tarnowska podczas wydarzenia można było zakupić piękne choinki prosto z wierzchosławickiego lasu

Wydarzenie zwieńczył koncert chóru, który od miesiąca działa przy Gminnym Centrum Kultury. Zajęcia prowadzi Zuzanna Kuliszewska. Na zakończenie jarmarku Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal złożył mieszkańcom bożonarodzeniowe życzenia.

– Dziękuje Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich: “KGW Dołęga „Dołężanki”, KGW Pojawie „Pojawianki”, KGW Szczurowa, Stowarzyszenie Ziemi Strzeleckiej „Złoty Kłos”, KGW Strzelce Małe „Strzelcaneczki”, oraz KGW Uście Solne „Uścianeczki” za przygotowanie stoisk, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem mieszkańców.

Dziękuje uczniom szkół, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie pięknych stroików i ozdób świątecznych – podkreśla Wójt Zbigniew Moskal.

Zapraszamy do galerii zdjęć

cz. I <==
cz. II <==

UG Szczurowa

Podobne artykuły

Back to top button