ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Zaginęła 40-letnia Renata Dudziak. Widziałeś ją?

Komenda Powiatowa Policji w Bochni prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną Renatą Dudziak mieszkanką powiatu bocheńskiego.

W dniu 8 czerwca 2022 roku Renata Dudziak ur. 20.01.1982 roku, zam. Trzciana 286, wyszła z domu z zamiarem udania się na zakupy w miejscowości Trzciana, skąd do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek 40 lat, wzrost: 170 cm, waga 50 kg, bardzo szczupłej budowy ciała, włosy ciemne z siwymi odrostami bardzo krótkie, twarz pociągła, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubiór: kurtka koloru brązowego – błyszcząca (wiatrówka), buty kolor czarny – damskie półbuty, bluzka damska koloru jasnobrązowego, spodnie wąskie koloru czarnego, brązowa torebka.

Posiadane przedmioty: parasol koloru czarnego.

Każda osoba, która ma informacje o losie zaginionej, proszona jest o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji. Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu osoby można zgłaszać bezpośrednio do dyżurnego KPP w Bochni pod nr tel. 47 83 23 263 lub 112.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button