ADV
1
Kultura

Zaproszenie na świetlicę do ośrodka kultury w Borzęcinie

Zapraszamy wszystkich do korzystania ze świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie, której działanie w okresie zimowym zostało mocno ograniczone przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Świetlica otwarta jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-21:00. Można nieodpłatnie skorzystać z kilku komputerów, pograć w bilard, darta i inne gry. To także miejsce spotkań.

Świetlica prowadzi także stałe zajęcia szachowe (w piątki i poniedziałki) oraz zajęcia plastyczne. Panie mogą skorzystać (odpłatnie) z odbywających się zajęć fitness (wtorki).

Po przerwie przymierzamy się także do wznowienia zajęć w ramach Zespołu Pieśni i Tańca „Borzęcanie”.

Wszystkie te działania prowadzone będą zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami w zakresie COVID-19.

Zapraszamy zarówno mieszkańców, jak i osoby z Ukrainy, które przybyły w ostatnim czasie do gminy Borzęcin. Dla tych ostatnich, którzy przybyli z Ukrainy i znaleźli schronienie w naszej gminie, możliwe jest uruchomienie także innych zajęć, po przeanalizowaniu zgłaszanych potrzeb.

Do dyspozycji mieszkańców są także świetlice GOK w Przyborowie, Bielczy i Warysiu. Praca tych placówek ulega jednak ciągłym zmianom, ze względu na zaangażowanie pracowników w pomoc uchodźcom z Ukrainy.

borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button