ADV
Sport

Zawody strzeleckie w Warysiu / zdjęcia

W sobotę 8 lutego 2020 r. w Warysiu odbyła się 19. edycja Turnieju Strzeleckiego. W ramach przygotowanego na ferie przez GOK w Borzęcinie bloku zajęć, dzieci i młodzież szkół podstawowych mogły postrzelać do tarczy z popularnej wiatrówki. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-4 oraz 5-8. Na listy wpisało się 22 uczestników.

W dwudziestoosobowej grupie dzieci starszych jury przyznało 4 nagrody. Pierwsze miejsce zajął Dawid Bąk (40 pkt.) z Borzęcina Górnego, drugie Olaf Wróblewski (39 pkt.) z Przyborowa, trzecie Karolina Kózka (37 pkt.) z Borzęcina Dolnego, a czwarty wynik osiągnął Błażej Machalski (35 pkt.) z Przyborowa. W grupie młodszej zwyciężyła Iza Książek z Łęk (34 pkt.), a drugi wynik uzyskał Igor Szawernoga z Bielczy (26 pkt.).

Patronem zawodów i fundatorem pucharów był Przewodniczący Rady Gminy Borzęcin, Czesław Małek. Pozostałe nagrody rzeczowe przekazali GOK Borzęcin oraz sklep „Betik” Beaty Czernek. Uczestnicy mogli posilić się kiełbasą z grilla przygotowaną i ufundowaną również przez GOK. Zawody współorganizowali i cały turniej przeprowadzili członkowie koła Strzeleckiego w Bielczy z Zygmuntem Szawernogą na czele.

Galeria zdjęć <==

Wioletta Kwaśniak
Świetlica GOK w Warysiu

 

Podobne artykuły

Back to top button