ADV
Wiadomości
Trending

Zderzenie samochodów osobowych na DK 94 w Sufczynie / zdjęcia / 22 maja 2024 r.

W środę 22 maja 2024 roku o godzinie 8:31 służby ratownicze zostały zadysponowane przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 94 w Sufczynie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, iż w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe.

– Kierowcy jednego z pojazdów udzielona została Kwalifikowana Pierwsza Pomoc do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Działania strażaków polegały również na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięciu pozostałości po kolizyjnych i zepchnięciu pojazdów z jezdni na pobliski parking. Ruch na drodze krajowej był na czas działań chwilowo zamknięty, a następnie odbywał się wahadłowo.

Na miejsce zdarzenia zastęp GBARt udał się w czteroosobowej obsadzie, a nasze działania trwały ponad 2 godziny – relacjonują druhowie z OSP Dębno.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z PSP Brzesko wraz z druhami z OSP KSRG Dębno, a także Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję i Służbę drogową.


foto: OSP Dębno
OSP Dębno / IB

Podobne artykuły

Back to top button