ADV
Wiadomości
Trending

Zderzenie samochodu osobowego ciężarówki / Rudy Rysie / 24 czerwca 2021 r.

W czwartek 24 czerwca 2021 r. około godz. 18 na drodze wojewódzkiej 768 w miejscowości Rudy Rysie doszło do zderzenia samochodu ciężarowego oraz samochodu osobowego. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba – kierowca osobowego opla. Samochód osobowy został praktycznie zmiażdżony w wyniku uderzenia czołowo bocznego. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia mężczyzny.

Siła uderzenia była tak duża, że samochód został odrzucony na poborze drogi. Wg. wstępnych informacji kierujący oplem stracił panowaniem nad samochodem i uderzył w ciężarówkę. Ciężarówka należy do jednej z betoniarni z terenu Powiatu Sucha Beskidzka.

– W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Trwa akcja reanimacyjna. Droga jest zablokowana – informował naszą redakcję około godziny 18.30 Dominik Machał rzecznik prasowy brzeskiej komendy PSP.

Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia mężczyzny.

Kierowcy mogą spodziewać się dużych utrudnień. Na czas prowadzenia akcji ratowniczej droga jest zablokowana.

Na miejscu zdarzenia działania prowadzili strażacy z JRG Brzesko oraz OSP Szczurowa. Miejsce zdarzenia zabezpiecza policja. Oceny jest również prokurator.

Służby proszą o wybieranie objazdów.

Mapa natężenia ruchu – 24 czerwca godzina 18.30


foto: PSP brzesko – nadesłane
IB

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button