ADV
Kultura

Zimowe spotkanie przy miodzie na Zamku w Dębnie / 4 grudnia 2022 r.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie Oddział Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają w niedzielę 4 grudnia 2022 o godz. 17.00 do dębińskiego zamku.

Dla uczestniczących w Zimowych Spotkaniach organizatorzy przygotowali nastrojowy koncert polskiej poezji śpiewanej.

Wykonają go wokaliści ogniska muzycznego Dębińskiego Centrum Kultury, prezentując utwory między innymi takich artystów jak: G. Turnau, W. Młynarski, A. Osiecka.

Towarzyszyć im będzie na skrzypcach Aleksandra Kubala i przy fortepianie Artur Potępa, który jest także autorem aranżacji muzycznych.

Po koncercie, muzealnicy, zapraszają na ciąg dalszy Spotkań przy Miodzie, gdzie będzie można pokosztować różnych „miodowych” smaków (ciasteczka, gorące napoje z aromatycznymi miodami) Dodatkowo w Sali pod Słupem będzie można porozmawiać z Pszczelarzem z Pasieka Noski Piotr Nosek i dowiedzieć się różnych ciekawostek związanych z miodem, jego właściwościami smakowymi, zdrowotnymi, wręcz leczniczymi, a także zakupić różne miodowe produkty, które mogą być doskonałym mikołajkowym lub świątecznym upominkiem dla kogoś bliskiego.

Na ten niedzielny wieczór Dębińskie Centrum Kultury przygotowało także wystawę fotografii Pani Moniki Oszczypała i Ireneusza Podgórskiego, dokumentującą bardzo aktywny kulturalno – artystycznie rok na Zamku w Dębnie w 2022r.

Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie !!!

DCK w Dębnie

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button