ADV
SportWiadomości

Zjazd na byle czym w Sterkowcu / 18 grudnia 2022 r.

Za nami pierwszy atak zimy i poważne ilości śniegu za oknem. Nie wiadomo jak długo śnieg się utrzyma i kiedy znów będzie okazja do zabawy na śniegu. Dlatego pozostaje się cieszyć z tego co jest teraz – a więc z kilku dni śnieżnej i mroźnej pogody oraz możliwości dobrej zabawy.

Z takiego założenia wychodzą m.in. mieszkańcy Sterkowca, którzy na niewielkiej góreczce w swojej miejscowości  organizują  dla najmłodszych mieszkańców saneczkowe spotkanie. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 grudnia 2022 r. od godz. 13 do 16. „Stok” jest zlokalizowany obok przejścia dla zwierząt nad autostradą na Piaskach (niedaleko ul. Promiennej).

Wydarzenie na facebooku <==

– Miejsce jest bezpieczne – ma łagodne nachylenie i jest odgrodzone od drogi.
Nasze spotkanie to sposób by pokazać najmłodszym, że pomimo szczypiącego mrozu i z dala od wielkich tras narciarskich można spędzić bardzo aktywnie, a nie tylko przy grach komputerowych i oglądaniu telewizji.

Warto zabrać ze sobą sanki, jabłuszka i worki z sianem (siano? a co to takiego?).

Na zmarzniętych będzie czekała gorąca herbata z cytryną oraz jabłka.

Na „stoku” są aż 4 miejsca do zjeżdżania. Miejsca więc nie zabraknie.
Przybywajcie! – zachęcają organizatorzy.

Od momentu gdy pojawił się tylko śnieg –  wiele osób poszukuje miejsc dla początkujących narciarzy oraz rodziców z dziećmi na sankach i jabłuszkach. Znacie takie miejsca? Napisze do nas!


foto: Maciej Mazur
sterkowiec.pl

A tak było na „stoku” w Sterkowcu w 2021 r.

Podobne artykuły

Back to top button