Wiadomości
Trending

Zmiana godzin pracy punktu wymazowego w szpitalu w Brzesku

Od 21 kwietnia 2021 r. do odwołania zmianie ulegają godziny pracy punktu wymazowego w szpitalu powiatowym w Brzesku. Pobierania wymazów w kierunku covid-19 w punkcie mobilnym DRIVE THRU będzie odbywało się 7 dni w tygodniu w godzinach od 08:00 do 11:00.

– Zmiana wynika z czasowej absencji personelu. Osoby już zarejestrowane na późniejsze godziny są sukcesywnie informowane telefonicznie o zmianie godzin. Jednak jeśli ktoś nie został jeszcze poinformowany, prosimy aby również zgłosił się do godziny 11:00 w dniu wymazu.

Zmiana jest czasowa, jeśli będzie potrzeba wydłużenia czasu pracy punktu pobrań, na pewno tak się stanie, jak tylko będzie to możliwe  – mówi Monika Mikołajek-Burek rzecznik prasowy SP ZOZ w Brzesku.

Wykonanie testu w mobilnym punkcie DRIVE THRU jest możliwe WYŁĄCZNIE po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Nieprzekraczalny limit dzienny wykonywanych pobrań –100 pobrań dziennie.

Rejestracja: poniedziałek – piątek: 8:00-14:00 pod numerem telefonu: 690 579 240. Rejestracja odbywać się będzie na najbliższy wolny termin. Osoby już zarejestrowane na późniejsze godziny również proszone są o przybycie do punktu pobrań do godziny 11:00.

Odbiór wyników: okienko Laboratorium Mikrobiologii, I piętro od strony oddziału dziecięcego w godzinach 07:00 – 14:30. W przypadku wyniku dodatniego pacjent jest informowany telefonicznie, aby nie zgłaszać się osobiście po wynik.

SPZOZ Brzesko / IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast