ADV
Wiadomości

Zmodernizowany plac zabaw Borzęcinie. Nowe atrakcje dla najmłodszych

Na przełomie lipca i sierpnia 2021 r. zrealizowano prace związane z modernizacją placu zabaw przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Borzęcinie Górnym. W ramach realizacji zadania zainstalowano nowe urządzenia zabawowe, wyremontowano istniejące, jak również wymieniono piasek. Nowe urządzenia zastąpiły wyeksploatowane wskutek wieloletniego użytkowania elementy infrastruktury.

Ku uciesze najmłodszych mieszkańców Borzęcina można już korzystać z dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak: piaskownica – FABRYKA PIASKU z wieżą, siedziskami, bębnem do przesiewania, wiaderkiem do wyciągu, wózkiem transportowym i korytkiem z rurami do piasku; zestaw zabawowy FOREST z wieżami, zjeżdżalnią, zjazdem strażackim, przejściem rurowym typu tunel, panelem „sklepik z liczydłem”, wejściem łukowym i po schodkach oraz trapem pochyłym; sprężynowce: bujak podwójny MIŚ, bujak MOTOR i bujak KOŃ.

W ramach modernizacji wymieniono piasek na placu zabaw w ilości 140 m3 oraz uszkodzone elementy drewniane pozostałych urządzeń zabawowych. Koszt modernizacji zamknął się kwotą 62 719 złotych.

Plac zabaw po remoncie jest czynny od dnia 13 sierpnia br. (piątek) w godz. 8:00 – 21:00.

borzecin.pl

Galeria zdjęć

 

blank

Podobne artykuły

Back to top button