Wiadomości
Trending

Znaleziono zwłoki mężczyzny na posesji przy ul. Solskiego w Brzesku / 20 sierpnia 2020

W czwartek 20 sierpnia 2020 r. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odnaleźli na jednej z posesji przy ul. Solskiego w Brzesku zwłoki 45-letniego mężczyzny.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora przeprowadzono czynności procesowe, a decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Potwierdzono również tożsamość mężczyzny i okazało się, że jest nim zaginiony 45- letni mężczyzna pochodzący z miejscowości Przyborów (Gmina Borzęcin). Mężczyzna zaginął na początku sierpnia.

– W dniu wczorajszym policjanci z KPP w Brzesko od godzin rannych kontynuowali działania związane z poszukiwaniem zaginionego 45-letniego mężczyzny (mieszkańca powiatu brzeskiego). Prowadzone czynności doprowadziły funkcjonariuszy na teren pustostanów mieszczących się na terenie Brzeska. Tam też skupili swoją uwagę na studzienkę melioracyjną, która była wypełniona wodą. Podjęto decyzję o wypompowaniu wody z tej studzienki i wówczas (po godzinie 13.00) ujawniono zwłoki mężczyzny. Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie będzie prowadzone przez KPP w Brzesku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzesku – poinformował nasza redakcję aspirant sztabowy Grzegorz Buczak z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

O zdarzeniu poinformował jeden z naszych czytelników – dziękujemy za przesłaną informację.

KPP Brzesko / IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast