ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Znasz mężczyznę ze zdjęcia – daj znać ! Jest podejrzewany o kradzież

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Galerii Gemini Park Tarnów, ujęty kamerą przemysłowa mężczyzna skradł odzież na łączną sumę sięgającą kwoty ponad 1100 złotych. Do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę możesz pomóc, dzwoniąc pod wskazany numer telefonu lub pisząc na wskazy adres e-mail.

21 grudnia 2023 roku w galerii Gemini Park Tarnów zakupy odzieżowe zrobił prezentowany mężczyzna, za które jednak nie zapłacił. Kradzież została zgłoszona policjantom z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, którzy wszczęli w tej sprawie postępowanie w kierunku naruszenia artykułu 278 kodeksu karnego.

Do tej pory nie zidentyfikowano mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu przemysłowego. Za zgodą prokuratora rejonowego w Tarnowie prezentujemy jego wizerunek. Jeśli go rozpoznajesz na zdjęciach możesz pomóc dzwoniąc do prowadzącego postępowanie z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum pod numer telefonu 47 831 2542 w dni robocze w godzinach od 7:30-15:30 bądź całodobowy telefonem 47 831 21 22 i 112. Na informacje czekamy również pod adresem mailowym mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button