ADV
Materiały sponsorowanePowiat BocheńskiWiadomości

ZS Nr 2 w Bochni współpracuje z BOHLE Polska. Praktyki dla uczniów w nowoczesnym zakładzie

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2, którzy zdecydują się na kształcenie w specjalizacji monter izolacji przemysłowych mają zapewnione zatrudnienie w ramach umowy w celu przygotowania zawodowego w renomowanej firmie Bohle Polska, a po ukończeniu szkoły gwarantowaną pracę w firmie.

Bohle to międzynarodowy koncern z prawie 100-letnią tradycją, który specjalizuje się w takich obszarach jak izolacje przemysłowe, wykończenia wnętrz, ochrona przeciwpożarowa, usługi dla przemysłu. W kraju działa jego spółka-córka Bohle Polska.

Współpraca przedsiębiorstwa z bocheńską „Budowlanką” trwa już od siedmiu lat. Dzięki niej uczniowie praktyczne kształcenie w zawodzie odbywają w siedzibie firmy w Rzezawie, w nowoczesnym, świetnie wyposażonym warsztacie. W okresie trwania nauki zawodu uczniom wypłacane jest comiesięczne wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi przepisami.

Absolwenci tego kierunku wyposażeni zostają w umiejętności, które pozwalają im na rozwój zawodowy w liczącej się na rynku pracy firmie, a zatrudnienie mogą znaleźć zarówno w kraju jak i za granicą.

– Jeżeli chcesz zdobyć zawód gwarantujący dobrą i pewną pracę po zakończeniu szkoły, zainteresuj się kierunkiem monter izolacji przemysłowych  zachęcają przedstawiciele firmy i ZS Nr 2.

Chcesz wiedzieć więcej – odwiedź strony internetowe: https://www.bohle-gruppe.com/pl/grupa-bohle/ludzie-w-bohle/praktyki-z-nami-w-przyszlocwww.zs2-bochnia.pl

IB

Podobne artykuły

Back to top button