Wiadomości
Trending

Żył z całych sił – Rusek – Irek Zamęta i jego ‘Highway to hell’!

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Ireneusza Zamęty – Ruska. Jego śmierć zaskoczyła wszystkich. Był postacią nieszablonową – dusza człowiek, kochał muzykę i zwierzęta. Informację o śmierci Irka przekazali w sobotę, 5 grudnia za pośrednictwem Facebooka jego bliscy. Kilka miesięcy temu obchodził 35 urodziny…

Jego życie zawodowe od zawsze związane było z branżą rozrywkową i eventową. Pomimo wielu przeciwności nie opuszczała go chęć do działania. Dał się poznać jak sprawny organizator i animator życia kulturalnego w Brzesku. Wydarzenia z branży muzycznej i standup jakie organizował na długo pozostaną w pamięci mieszkańców miasta. Od kilku lat współpracował z Witkiem – muzykiem ulicy.

Jednak opowieść o tym jaki był – pozostawiamy Jego bliskim i znajomym. Znajomi Irka postanowi zorganizować zrzutkę by wesprzeć jego żonę Marię. Okażmy dobre serce i podziękujmy Irkowi za to co robił dla innych.

– Są pożegnania, na które nie jesteśmy gotowi!!! Irek był jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i unikatowy……każdy kto spotkał go na swojej drodze wie co mam na myśli. Zawsze stawiał innych na pierwszym planie i chciał pomóc wszystkim. Jego pomysłowość nie znała granic. Żył pełnią życia, ale niestety los z jakiegoś powodu postanowił tak, a nie inaczej!!!!

Znając Ruska od zerówki przez ponad 30 lat myślę, że nadszedł czas aby mu się odwdzięczyć za te wszystkie lata, które mi uprzykrzał. Na pewno ostatnią rzeczą, którą Rusek by chciał to lament na jego pogrzebie, kasę wydaną na kwiaty i znicze. Dlatego chciałbym właśnie, aby zamiast tego zrzucić się tutaj i tak zebrana kasa, pomogła Marii zorganizować ostatnie pożegnanie dla Irka (najlepiej z jakimś fajnym koncertem w tle), dała Marii szansę żyć dalej, wrócić do normalności, ale przede wszystkim dalej pomagać innym, bo bez takich ludzi jak Marii i Rusek świat nie miałby sensu! Zróbmy tak aby Marii, już niestety sama bez Irka u swojego boku, mogła dalej szerzyć dobro i dawać ludziom swoje serce na dłoni!

Wszyscy którzy znali Irka wiedzą, że żył aby pomagać innym i siać ZAMĘT w naszym życiu! Oddajmy mu hołd, oddajmy mu kasę za wszystkie piwa, które wypiliśmy u niego w knajpie za darmo i pokażmy mu, że dobro wraca!

Wierzę, że znajdą się ci, którym Ruski tak zamącił w życiu jak mi i że też będą chcieli się jakoś odwdzięczyć. Teraz właśnie nadszedł ten czas. Rusek i ja liczymy na Was! – napisał Żaba.

Zrzutka


IB / Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje

Żył z całych sił – Rusek – Irek Zamęta i jego ‘Highway to hell’!

Są pożegnania, na które nie jesteśmy gotowi!!! Irek…

Opublikowany przez Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje Sobota, 5 grudnia 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast