ADV
1
FelietonyPowiat BocheńskiWiadomości
Trending

15 października głosujemy na 15 – kandydata PiS z Bochni !

Kampania wyborcza ruszyła z kopyta! Znamy już kandydatów, wiemy kto wystawił, jakie listy i pewnie część z Państwa jeszcze zastanawia się na kogo oddać swój głos, dlatego tym bardziej zachęcam do lektury, ponieważ chciałbym rozwiać Wasze wątpliwości.

Nie będę ukrywał – chcę gorąco zachęcić Was do oddania głosu na mnie, do odszukania na liście Prawa i Sprawiedliwości nr 15 z nazwiskiem Mariusz Artur Zając. Myślę, że ten numer będzie Wam się łatwo kojarzyć z dniem samych wyborów (15 października).

Być może jednak, zadadzą sobie Państwo pytanie: Dlaczego miał(a)bym zaufać właśnie Mariuszowi Zającowi? Dlaczego ten, a nie inny kandydat, bądź kandydatka? Spieszę z odpowiedzią! Stawiając krzyżyk przy nazwisku Mariusz Artur Zając dołączacie Państwo do grupy wyborców, którym zależy na dobru zarówno Ojczyzny w rozumieniu ogólnokrajowym, jak i małej Ojczyzny, w której żyjemy na co dzień. Moja wizja pełnienia mandatu posła na Sejm RP z okręgu wyborczego nr 15 opiera się na ścisłej współpracy zarówno z mieszkańcami, jak i z samorządowcami. Doskonale zresztą Państwo znacie moją determinację i chęć walki o Wasze potrzeby, które od lat reprezentuję, ciesząc się Waszym zaufaniem jako radny Rady Powiatu Bocheńskiego. Spotykam się z Wami na dyżurach, rozmawiamy w trakcie codziennych spotkań, znam zarówno problemy, jak i szanse tego regionu.

Chciałbym również aby nie dali się Państwo nabrać na puste obietnice osób, którzy próbują podpisać się pod sukcesami rządu Prawa i Sprawiedliwości. Nie marnujcie także głosów na osoby, które Bochnię i jej mieszkańców widują tylko okazjonalnie. Już zresztą na ulicach miasta i okolic widzimy banery osób, które Ziemię Bocheńską odwiedzają tak naprawdę co 4 lata przy okazji wyborów, a i wtedy nie zawsze. Ziemia Bocheńska zasługuje na posła, który realnie zadba o interesy mieszkańców. Nie da się tego zrobić nie będąc stąd, nie znając sedna.

Moim celem jest nie tylko reprezentowanie Waszych potrzeb w parlamencie, ale też realizacja konkretnego programu. Wszystkie moje postulaty znajdziecie na materiałach wyborczych, ale chciałbym wymienić kilka, które pozwolą Państwu zrozumieć moją wizję.

Na poziomie międzynarodowym, interesuje mnie silna i suwerenna Polska we wspólnocie europejskiej. Jestem za dalszym wzmacnianiem naszej armii. Sprzeciwiam się emigracji nastawionej jedynie na korzystanie z zaplecza socjalnego. Chcę wspierać rozwój przedsiębiorczości poprzez upraszczanie przepisów i obniżanie podatków, mając na uwadze funkcjonowanie zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych.

To podstawy proszę Państwa, można rzec fundamenty. Chętnie o tym programie porozmawiam zarówno bezpośrednio, jak i poprzez mail kontakt@mariuszzajac.pl, czy moje media społecznościowe.

Na kogo zatem głosować? Odpowiedź na to pytanie podsuwa Państwu Prawo i Sprawiedliwość, które wystawiło mnie na liście PiS na miejscu nr 15.

Wrong shortcode initialized


Mariusz Zając
Radny Rady Powiatu Bocheńskiego

Podobne artykuły

Back to top button