ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

56-letni traktorzysta zmarł, przygnieciony przez ciągnik

Śmiertelnych obrażeń doznał 56-latek przygnieciony traktorem, który przewrócił się w lesie w Rychwałdzie. W trudnym terenie próbowali pomóc ratownicy medyczni oraz strażacy. Pomimo ich wysiłków nie udało się uratować traktorzysty.

Wczoraj późnym popołudniem do dyżurnego tarnowskiej Policji wpłynęła informacja o wypadku, podczas zwózki drzewa z lasu w Rychwałdzie. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe, które nie były w stanie dojechać bezpośrednio na miejsce. Wypadek wydarzył się w trudno dostępnym terenie z dużymi pochyłościami oraz gęstym zadrzewieniem. Ratownicy dotarli tam pieszo i udzielali pomocy rannemu, który został przygnieciony ciągnikiem rolniczym. Pomimo ich wysiłków nie zdołali uratować życia 56-latka mieszkańca powiatu tarnowskiego. Na miejscu pojawili się również policjanci, których zadaniem było ustalenie okoliczności tego tragicznego wypadku. Zebrany materiał dowodowy wskazuje, że podczas zwożenia drewna z lasu traktorzysta stracił panowanie nad kierowanym traktorem, który na nierównościach terenu oraz gęsto rosnących drzewach przewrócił się, przygniatając kierowcę.

Zebrany materiał dowodowy posłuży wszczęciu postępowania, które będzie prowadzone przez policjantów z komisariatu w Mościcach.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button