Kultura
Trending

60 tysięcy elektronicznych książek dla czytelników Biblioteki w Brzesku

Gorąca informacja dla czytelników Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku – tuż przed Świętami i Sylwestrem biblioteka udostępni dodatkową, dużą pulę kodów do aplikacji Legimi – umożliwiając tym samym dostęp do kilkudziesięciu tysięcy książek w wersji elektronicznej.

Od lipca 2018 r.  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do ponad 60 tysięcy tytułów nowości i bestsellerów (kryminały, romanse, thrillery, powieści obyczajowe, fantastyka, literatura faktu, biografie, reportaże, publikacje popularnonaukowe, poradniki) w aplikacji Legimi. Za jej sprawą smartfon można przekształcić w mobilna półkę z książkami. Takie rozwiązanie ma wielu zwolenników – zarówno dzięki możliwości czytania np. w podróży, jak i dzięki dostępowi do licznych nowości wydawniczych.

Aby bezpłatnie korzystać z aplikacji wystarczy:

być aktywnym czytelnikiem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku
odebrać w Wypożyczalni Działu Dorosłych kod dostępu i aktywować go w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa)
założyć konto na stronie legimi.pl/rajska (wystarczy podać swój aktualny adres email)
wpisać unikatowy kod otrzymany w Bibliotece
pobrać aplikację „Legimi – ebooki bez limitów” na smartfon / tablet / komputer lub czytnik (z systemem Android)
zalogować się do aplikacji i… czytać ebooki bez ograniczeń!
Kody dostępu do Legimi są aktywne przez miesiąc, potem należy odebrać w Bibliotece kod na kolejny miesiąc.

Bezpłatne kody dostępu będą dystrybuowane od grudnia 2020 r. do czerwca 2021 r. W każdym miesiącu Biblioteka udostępni 81 dodatkowych kodów. Każdy czytelnik może otrzymać jeden kod w miesiącu, który będzie ważny przez 30 dni od aktywacji. Kod należy aktywować przed końcem miesiąca, w którym został pobrany, w przeciwnym razie straci ważność.

Jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch urządzeniach: smartfon, tablet, komputer z systemem Windows, czytnik e-book InkBook lub PocketBook.

Z usługi mogą korzystać aktywni czytelnicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku, w tym także filii bibliotecznych w Jadownikach, Mokrzyskach, Okocimiu, Porębie Spytkowskiej i Szczepanowie.

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Więcej informacji <==

Od redakcji: Korzystamy z ebooków – polecamy!

IB / Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku

PLAKAT

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast