ADV
SportWiadomości
Trending

Akademia: Młodziki 2011 na turnieju Podhale CUP / zdjęcia

W miniony weekend zespół trenera Arkadiusza Śliwy wziął udział w dwudniowym turnieju Podhale CUP, który rozegrany został na obiektach w Rabce Zdrój. Zawodnicy AP CANPACK Okocimski Brzesko rozegrali łącznie osiem spotkań, kończąc ostatecznie turniej na piątym miejscu.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów z rocznika 2011. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy, które w sobotę rozegrały pierwszy etap rozgrywek. Podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy rywalizowali w gr. A, w której znaleźli się: Ziomki Rzeszów I, Młodzik Radom, Wisłoka Dębica oraz Orzeł Sidzina Kraków. „Biało-zieloni” ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w grupie notując 10 punktów na swoim koncie. Wynik ten zagwarantował zespołowi udział w rundzie finałowej, który rozegrany został w niedziele 12 marca. Po rozegraniu sobotnich meczy zespół udał się na zasłużony odpoczynek spędzając wolny czas na Termach w Szaflarach.

Tabela gr. A
1. AP CANPACK Okocimski Brzesko 10 pkt
2. Ziomki Rzeszów I 9 pkt
3. Młodzik Radom 5 pkt
4. Wisłoka Dębica 4 pkt
5. Orzeł Sidzina Kraków 0 pkt

Wyniki sobotnich spotkań:
Wisłoka Dębica – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:2
bramki: Seweryn Sowa, Mikołaj Kawa.

Ziomki Rzeszów I – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1
Bramka: Jakub Pacura.

Orzeł Sidzina Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3
Bramki dla OKS: Seweryn Sowa, Hubert Śliwa, Mikołaj Kawa.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Młodzik Kraków 3:3
Bramki dla OKS: Seweryn Sowa x3.

W rundzie finałowej „biało-zieloni” rozegrali również cztery spotkania mierząc się tym razem z takimi zespołami jak: Podhale Nowy Targ, Stał Łańcut, Ziomki Rzeszów I oraz KS Łomniki. Niestety zwodnicy nie powtórzyli swojej dyspozycji z soboty notując w niedzielnych rozgrywkach 4 porażki. Ostatecznie AP CANPACK Okocimski Brzesko zakończył zmagania na 5 miejscu.

Wyniki niedzielnych spotkań:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Podhale Nowy Targ 0:5
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Zionki Rzeszów I 0:2
Stał Łańcut – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – KS Łomniki 0:2

Kadra: Kacper Guzik, Arkadiusz Wąs, Krzysztof Drużkowski, Aleksander Rogóż, Dawid Jurkiewicz. Mikołaj Kawa, Arkadiusz Latocha, Karol Polek, Jakub Pacura, Bartłomiej Pabian, Aleks Florek, Seweryn Sowa, Hubert Śliwa.

okocimski.com

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Back to top button