ADV
SportWiadomości
Trending

Akademia: Okres przygotowawczy trampkarzy młodszych

Od 10 stycznia trwa okres przygotowawczy trampkarzy młodszych, zawodników urodzonych w 2008 roku. Podopieczni trenera Marka Małysy po awansie do II Wojewódzkiej Małopolskiej ligi będą grali w grupie pierwszej z takimi drużynami jak NKP Podhale Nowy Targ, Tarnovia Tarnów, AP Respect Szalowa, Unia II Tarnów, MOSiR Bochnia, Beskidzka Akademia Piłkarska Ropa, Fundacja Górnik Tarnów (inf.na MZPN o wycofaniu drużyny Górnika Tarnów). Rozgrywki zaplanowane są od 19 marca do 12 czerwca 2022.

Trener Marek Małysa: -„Przygotowania rozpoczęliśmy 10 stycznia na obiektach w Brzesku. Mamy do dyspozycji orliki, halę i siłownię. Trzy jednostki treningu techniczno – taktycznego oraz jedna treningu motorycznego myślę, że pozwoli na dobre przygotowanie zespołu do rozgrywek, jakby nie było ze starszym rocznikiem w swojej lidze. Dochodzą do tego mecze kontrolne, poprzez które możemy korzystać z pełnowymiarowych boisk i sprawdzić, czy treningi, cele i założenia w tygodniu przekładamy na grę z przeciwnikiem.

Od 23 do 29.02 uczestniczyliśmy w obozie sportowym na obiektach Igloopolu i Wisłoki w Dębicy. Grupa 19 zawodników miała możliwość integracji, wspólnej zabawy, a co najważniejsze trenować na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną murawą. Było bardzo intensywnie, wspólny czas na poranne rozruchy, 9 jednostek treningowych na boisku oraz integracyjne gry i zabawy, odnowa biologiczna na basenie to chwile gdzie jeszcze lepiej poznajemy siebie nawzajem. Cieszy fakt, że plan obozu zrealizowany bardzo dobrze, intensywność, praca zawodników, zaangażowanie i atmosfera powinna zaprocentować. Rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z SMS Rzeszów i Wisłoką Dębica. Z powodów kwarantanny kilku zawodników Igloopolu nie doszedł do skutku mecz z tą drużyną.

Po obozie realizujemy zaplanowany harmonogram na własnych obiektach. Treningi motoryczne na siłowni, techniczno- taktyczne na Orlikach i jak pogoda pozwoli, będziemy chcieli wejść na boiska treningowe trawiaste.

Oczywiście przy okazji okresu przygotowawczego zapraszamy wszystkich chętnych zawodników w wieku trampkarza roczniki 2007 i 2008 do dołączenia do Akademii CANPACK Okocimski Brzesko i spróbowania swoich na poziomie Małopolskiej Ligi Trampkarzy”.

Galeria zdjęć <<<

okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button