ADV
blank
SportWiadomości
Trending

Akademia Piłkarska CANPACK Okocimski Brzesko wśród wyróżnionych srebrną gwiazdką

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył rekrutację do trzeciego cyklu programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Certyfikaty otrzymało 273 szkółki (42 złote, 101 srebrne oraz 130 brązowe gwiazdki). Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych srebrną gwiazdką, znalazła się Akademia Piłkarska CANPACK Okocimski Brzesko.

Nasza Akademia znalazła się w gronie 101 szkółek piłkarskich, które otrzymały srebrny certyfikat. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia.

W województwie małopolskim złotą gwiazdkę otrzymało 11 szkółek, srebrną 14, a brązową 15.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

W I Edycji Certyfikacji otrzymaliśmy złotą gwiazdkę jednak w trakcie realizacji programu nastąpiły zmiany zasad, które skutkowały naszym świadomym zakończeniem uczestnictwa w projekcie. W bieżącym roku podjęliśmy decyzję o ponownym przystąpieniu do projektu, ale tym razem do ubiegania się o gwiazdkę srebrną. Bardzo się cieszę, że komisja uznała, iż spełniamy wszystkie wymagania związane z poziomem srebrnym. Jest to kolejny sukces całej Akademii oraz kadry szkoleniowo-organizacyjnej Klubu.

Pragnę również pogratulować otrzymania brązowej gwiazdki lokalnej szkółce – Uczniowski Klub Sportowy Champions – dodaje Dyrektor Akademii CANPACK Okocimski Brzesko Marcin Jurkiewicz

okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button