ADV
Wiadomości

Akcja krwiodawstwa w komendzie policji w Brzesku/ zdjęcia

Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odbyła się akcja oddawania krwi zorganizowana przez działający przy jednostce Klub Honorowych Dawców Krwi. Szlachetne przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony policjantów i pracowników brzeskiej jednostki, ale również innych służb oraz mieszkańców Brzeska i okolic, których udział z akcji na akcję jest coraz większy.

Galeria zdjęć <=

3 kwietnia 2024 r. Klub Honorowych Dawców Krwi oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w budynku strzelnicy brzeskiej jednostki zorganizowały punkt poboru krwi. Bezcenny dar, jakim jest krew ciągle jest niezbędny, o czym świadczą bezustanne apele kierowane do dawców przez Polski Czerwony Krzyż, Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa czy poszczególne szpitale.

Chętnych zgłosiło się 31 osób, 24 z nich mogło wziąć udział w zbiórce krwi. Łącznie „upuścili” 10 800 ml. Wśród dzielących się życiodajnym darem nie zabrakło policjantów i pracowników brzeskiej jednostki, którzy chętnie i systematycznie oddają krew kierując się sercem i chęcią niesienia pomocy.

Akcję relacjonowano na stronie Klubu Honorowych Dawców Krwi

Oddając krew ratujesz życie… – Klub HDK KPP Brzesko <==

KPP Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button