ADV
KulturaWiadomości
Trending

Bayera – charytatywny koncert z okazji Dnia Kobiet w Dębnie / zdjęcia / video

Setki mieszkańców Gminy Dębno, od najmłodszych po seniorów, brało udział w charytatywnym koncercie z okazji DNIA KOBIET, który odbył się 5 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie.

Przed rozpoczęciem wydarzenia głos zabrał Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który prosił wszystkich zebranych o minutę ciszy dla wszystkich poległych mieszkańców Ukrainy, którzy walczyli o swoją wolność. Następnie wraz z Zastępcą Jackiem Szklarzem złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom i obdarowali każdą z nich symbolicznym kwiatkiem.

Podczas wydarzenia Zespół BAYERA wykonał swoje autorskie utwory przed licznie zgromadzoną publicznością. Nie obyło się też bez bisów.

W trakcie uroczystości odbywała się zbiórka środków finansowych na wsparcie uchodźców wojennych z Ukrainy. Podczas kwesty udało się zebrać 3606 złotych. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów m. in. spożywczych, przemysłowych, środków higieny osobistej, odzieży, artykułów medycznych, szkolnych oraz papierniczych.

– Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy aktywnie włączyli się w akcję niesienia pomocy potrzebującym uchodźcom z Ukrainy, a także wszystkim gminnym jednostkom OSP, instytucjom, wolontariuszom i osobom zaangażowanym w pomoc – podkreśla Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

IB

Fot. Maciej Mazur

VIDEO

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button