ADV
WiadomościWideo
Trending

Brzesko. Błoto na ul. Pomianowskiej. Wykonawca nie radzi sobie z jego usuwaniem? / video

Śnieg zniknął, a temperatury poszybowały powyżej zera. Jednak taka sytuacja nie jest powodem do radości dla mieszkańców korzystających z objazdu na terenie budowy południowo-zachodniej obwodnicy Brzeska. Kolejne deszczowe dni na pewno nie poprawią i tak już fatalnej sytuacji.

Postępujące prace budowlane wiążą się cały czas ze znacznymi utrudnieniami na ulicy Pomianowskiej. W tym miejscu ulica koliduje z terenem przyszłej obwodnicy. Dlatego też został tam przygotowany około 200-metrowej długości objazd po bypassie wykonanym z destruktu z rozbiórki nawierzchni mineralno-bitumicznej. To bardzo nietrwałe rozwiązanie nie zdaje egzaminu podczas opadów śniegu oraz deszczu. Na ulicy pojawiają się dziesiątki ton błota, które utrudnia codziennie funkcjonowanie i niszczy samochody.

Jak sytuacja wygląda można przekonać się dzięki nagraniu video jakie nadesłał nam jeden z czytelników.

Niestety pomimo wielu apeli kierowanych przez mieszkańców o wykonanie nawet cienkiej warstwy asfaltu na bypassie – wykonawca pozostaje konsekwentnie przy swoim stanowisku, w związku z czym prawdopodobnie do końca kwietnia kierowcy i mieszkańcy muszą jeździć wśród ton błota… To jeszcze „tylko” 3 miesiące!

foto i video: nadesłane przez czytelnika

IB

Podobne artykuły

Back to top button