TOPTOP
Powiat BocheńskiWiadomości

Bocheńszczyzna się Szczepi!

W ostatnim czasie do mieszkańców Bocheńszczyzny dotarły listy, będące elementem prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Bochni wspólnie z bocheńskim szpitalem. kampanii promującej szczepienia.

…na terenie Powiatu Bocheńskiego zostaną uruchomione dwa masowe punkty szczepień przeciw COVID – 19. Pierwszy znajdował się będzie na południu powiatu w hali sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie natomiast drugi w Bochni w hali sportowej „Mechanika” czyli Zespołu Szkół nr 1. Punkty te wzmocnią działanie dotychczas funkcjonujących punktów szczepień działających w bocheńskim szpitalu czy miejskich i gminnych ośrodkach zdrowia. Lokalizacje tych miejsc wybrano tak, aby można tam łatwo dojechać czy zaparkować samochód. Dzięki temu będzie możliwe zaszczepienie mieszkańców Ziemi Bocheńskiej szybko i sprawnie – wyjaśnia w liście starosta Adam Korta.

W kopercie znajdują się informacje o lokalizacji oraz sposobie umówienia się do populacyjnych punktów szczepień. Do listu dołączony jest także kwestionariusz, który należy ze sobą zabrać wybierając się na szczepienie.

Łącznie od początku istnienia obu punktów, udało się zaszczepić ponad 2,5 tysiąca osób.

sp

REKLAMA

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast