ADV
Powiat TarnowskiWiadomościWideo
Trending

Bójka obok stadionu w Radłowie. Nie żyje 40 letni mężczyzna

W sobotę 5 sierpnia 2023 r. około godz. 9.30 w Radłowie (Powiat Tarnowski, Gmina Radłów) doszło do tragicznej w skutkach bójki z udziałem pseudokibiców. W efekcie jedna osoba nie żyje (około 40-letni mężczyzna, prawdopodobnie kibic z Sosnowca), a kilka jest rannych – w tym jedna wg informacji może mieć rękę odciętą maczetą.

– Grupa kibiców Unii Tarnów zorganizowała sobie tam koleżeński mecz, na który przyjechali ich przeciwnicy – przekazał RMF FM Bartosz Izdebski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Wg doniesień ze stron kibicowskich – w starciu brało udział od 100 do 250 osób. Napastnicy byli z Sosnowca, a nie Tarnovii i nie mieli nic ostrego w rękach. Ostrych narzędzi użyła Unia i Wisła w obronie własnej.

– Około godziny 9:30 otrzymaliśmy informację o tym, że doszło do jakiejś bójki na stadionie w Radłowie. Tam doszło do potyczek między osobami, które tam rozgrywały turniej piłkarski.

Okazało się, że w pewnym momencie jedna osoba została ranna prawdopodobnie racą, tam swoje czynności wykonywali policjanci oraz ratownicy medyczni.

Niestety po kilkudziesięciominutowej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować, jest to około 40 latek, na razie nie znamy jego tożsamości – relacjonuje rzecznik prasowy KMP w Tarnowie Paweł Klimek.

Na miejsce zdarzenia został skierowany prokurator oraz policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. Policja ustala przebieg zdarzenia i szuka uczestników zajścia.


video: Telewizja zvami / autor nieznany

foto: /Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski / RMF FM
IB / RMF FM

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Polscy Kibice (@polscy.kibice)

blank

Podobne artykuły

Back to top button