ADV
1
Kultura

Borzęcin / „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka” – spotkanie z okazji Tygodnia Bibliotek

W ramach odbywającego się pod hasłem „Moja, Twoja – Nasza Biblioteka” XX Jubileuszowego Tygodnia Bibliotek, Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie zorganizowała 8 maja 2023 r. okolicznościowe spotkanie dla czytelników.

Galeria zdjęć <==

Wydarzenie uświetnili swoim występem: Zespół Pieśni i Tańca „Mali Borzęcanie” oraz okolicznościowym przedstawieniem zatytułowanym „W świecie książek” uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym.

Wypełniona po brzegi sala Domu Kultury w Borzęcinie, zapoznała się z prezentacją podsumowującą szeroką działalność Gminnej Biblioteki Publicznej w Borzęcinie, którą przedstawiła Elżbieta Kwaśniewska, kierownik instytucji. W ramach wydarzenia swoją twórczość zaprezentował także Władysław Kurtyka, dzieląc się z publicznością także swoimi najnowszymi wierszami.

Spotkanie było także okazją do podziękowania Paniom Bibliotekarkom za efektywną, pełną licznych wydarzeń działalność w 2022 roku oraz złożenia życzeń z okazji obchodzonego w tym dniu, Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.

Prezentacja z działalności Biblioteki: pdfMOJA_TWOJA_NASZA_BIBLIOTEKA.pdf3.87 MB <== 

borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button