ADV
Wiadomości
Trending

Bryg. Piotr Słowiak zastępcą Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej

W czwartek 25 czerwca 2020 r. w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji powierzenia pełnienia obowiązków zastępcom małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP: bryg. Piotrowi Słowiakowi oraz st. kpt. Przemysławowi Przęczkowi.

Podczas spotkania małopolski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Piotr Filipek przedstawił podział kompetencji swoich zastępców, życząc jednocześnie sukcesów i pomyślności w pracy, natomiast bryg. Piotr Słowiak oraz st. kpt. Przemysław Przęczek w trakcie swoich przemówień zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby należycie wypełniać przydzielone obowiązki.

Galeria zdjęć Kraków <==

Natomiast dzień wcześniej – w środę 24 czerwca 2020 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji awansu komendanta powiatowego Pana bryg. mgr inż. Piotra Słowiaka który został powołany na zastępcę małopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas uroczystej zbiórki pracownicy komendy powiatowej wraz z obecną zmianą służbową podziękowali odchodzącemu komendantowi powiatowemu za dotychczasową współprace, oraz złożyli gratulacje z okazji awansu na stanowisko zastępcy małopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz życzenia dalszych sukcesów w dalszej służbie. Do życzeń dołączono pamiątkowe upominki.

Tym samym z dniem 24 czerwca 2020 r. funkcję pełniącego obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku objął bryg. mgr inż. Janusz Potera.

Galeria zdjęć Brzesko <==

 

Informacja o przebiegu służby bryg. Piotra Słowiaka 

Pan bryg. mgr inż. Piotr Słowiak służbę rozpoczął 02.09.1996 roku. Jest absolwentem SA PSP w Krakowie i SGSP w Warszawie. Od początku służby związany z KP PSP w Brzesku, gdzie pełnił służbę między innymi na stanowisku dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, dyżurnego operacyjnego, zastępcy naczelnika wydziału, zastępcy komendanta powiatowego. Od dnia 1 czerwca 2020 roku był powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku.

Zdjęcia: KW PSP w Krakowie

IB  / KW PSP Kraków / PSP Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button