ADV
Wiadomości
Trending

Brzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

W minionym tygodniu, funkcjonariusze wydziału kryminalnego jednego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 53-latek był poszukiwany aż trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, a 27- latek poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

53-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie trzech listów gończych do odbycia kary w łącznym wymiarze ponad jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzna ten ukrywał się na terenie Niemiec. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili, że w ostatnim czasie poszukiwany powrócił do kraju i przebywa obecnie na terenie województwa opolskiego. Brzescy policjanci udali się pod ustalony adres przebywania mężczyzny gdzie został zatrzymany, a następnie doprowadzony do Zakładu Karnego w Tarnowie celem odbycia zasądzonych kar.
Drugi z zatrzymanych, 27-letni mężczyzna był z kolei poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu, jako osoba podejrzana o dokonywanie oszustw internetowych.

Realizując czynności w sprawie, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili, że poszukiwany ukrywa się na terenie Poznania. We współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zatrzymano mężczyznę, który następnie został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Poznaniu.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button