ADV
Sport
Trending

Brzesko / Już w sobotę rozpoczęcie sezonu klasycznej motoryzacji / 14 maja 2022 r.

Od wielu lat ekipa Pojazdy Zabytkowe Brzesko oraz Parafia pw. Miłosierdzia Bożego organizują zlot inaugurujący sezon dla wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów oraz motocykli. Już w najbliższa sobotę 14 maja 2022 r. na parkingu obok kościoła Miłosierdzia Bożego w Brzesku zobaczymy dziesiątki klasycznych samochodów.

KLASYCZNE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2022 / wydarzenie na facebooku <==

Biuro zlotu jak zawsze startuje już od 9:00 (kawiarenka Makarios). Parking dla samochodów biorących udział w zlocie znajduje się przy kościele Miłosierdzia Bożego (jazd od ul. Czarnowiejskiej). Na miejscu strażacy z OSP Brzesko będą dbali o to żeby każdy trafił na dobry parking.

O godzinie 11:00 rozpocznie się Msza Św. zakończona poświęceniem pojazdów i kierowców.

Około godziny 12:15 rozpocznie się formowanie kolumny i parada. Na czas przejazdu kolumny samochodów miasto będzie zabezpieczone przez straż i policje.

Uczestnicy imprezy udadzą się na północ Powiatu Brzeskiego – do Strzelec Wielkich, gdzie przy tamtejszym dworku na wszystkich uczestników będzie czekać grill oraz „sok z żuka” (po raz ostatni na zlocie).

– Całość trasy przejazdu to około 18km, ceny paliw mamy jakie mamy ,dlatego też nie jedziemy daleko – żartuja organizatorzy.

Dla wszystkich uczestników czeka przy rejestracji komplet pamiątkowych gadżetów oraz kiełbaska na zakończenie.

Wstęp i uczestnictwo jak zawsze darmowe.

foto; (mt)  / Parafia Miłosierdzia w Brzesku

IB / Pojazdy Zabytkowe Brzesko

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button