Sport
Trending

Brzesko. „Piwosze” lepsi od Proszowianki

W spotkaniu kontrolnym zespół CANPACK Okocimski Brzesko okazał się być lepszy od przedstawiciela IV ligi gr zachodniej Proszowianki Proszowice wygrywając 4:0. Bardzo dobrą skutecznością popisał się Jakub Ogar, który zdobył trzy gole. Jedno trafienie dołożył z koli Arkadiusz Goryczka.

„Piwosze” bardzo szybko ustawili sobie spotkanie strzelając trzy bramki w zaledwie siedem minut. Pierwsze trafienie zanotował Jakub Ogar pokonując w 22 minucie bramkarza strzałem w polu karnym. Dwie minuty później napastnik „biało-zielonych” wykorzystał dobre podanie od Mateusza Wawryki i po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. W minucie 29 było już 3:0, tym razem do siatki trafił Arkadiusz Goryczka, który strzałem z głowy nie dał szans golikperowi Proszowianki. W pierwszej połowie swoje szanse miał również Dawid Poliszak oraz zawodnik testowany, jednak ich strzały minęły bramkę gości.

W drugiej połowie padła tylko jednak bramka. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się napastnik CANAPACK Okocimski Brzesko Jakub Ogar, który tym razem wykorzystał asystę Michała Grzesickiego. Swoją idealną szanse na zdobycie gola miał Dawid Poliszak, który najpierw trafił wprost w bramkarza, a przy dobitce piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki. Groźny strzał oddał zza pola karnego Jakub Duda, który minimalnie przeleciał nad bramką.

Bardzo blisko zdobycia bramek byli również goście jednak strzały zawodników  zatrzymywały się na słupku lub poprzeczce bramki strzeżonej przez Karola Jurkiewicza.

CANPACK Okocimski Brzesko – Proszowianka Proszowice 4:0
Bramki: Jakub Ogar x3, Arkadiusz Goryczka.

Okocimski KS: Jan Larysz – Sergiusz Kostecki, zawodnik testowany, Łukasz Kulig, Michał Grzesicki, Arkadiusz Goryczka, Bartłomiej Mochel, Jakub Duda, Dawid Poliszak, Mateusz Wawryka, Jakub Ogar oraz Mateusz Cięciwa, Kacper Ciuruś, Oliwier Okas, Bartłomiej Kotra.