ADV
Sport

IV Rajd Rowerowy – 100 kilometrów wolności / 22 sierpnia 2021 r.

Ochotnicza Straż Pożarna w Górce, serdecznie zaprasza mieszkańców Małopolski w tym szczególnie mieszkańców gminy Szczurowa do udziału w IV Rajdzie Rowerowym „100 km Wolności”, który odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia 2022 roku.

Zbiórka wszystkich chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu od godz. 9.30 na Rynku w Górce obok remizy OSP. Uczestnicy maja do dyspozycji dwie trasy: „Trasa Szlaki Gminy Szczurowa 30 km” oraz „Trasa Szlaki Małopolski 70 km”. Łącznie można pokonać 100 km poznając urokliwe zakątki Powiatu Brzeskiego oraz Powiatów Bocheńskiego i Tarnowskiego.

Na starcie Rajdu Rowerowego na uczestników czekają pamiątkowe koszulki, na trasie zadbano również o obsługę medyczną, napoje i poczęstunek. Na mecie będzie czekał posiłek regeneracyjny.

Partnerami wydarzenia jest Urząd Gminy Szczurowa oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej oraz Powiat Brzeski. Realizację zadania dofinansował Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Patronat medialny – Informator Brzeski

TERMIN I MIEJSCE

IV Rajd Rowerowy „100 km Wolności” odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia 2021 roku. Organizator przewiduje dwie trasy o różnym stopniu trudności do wyboru dla uczestników Rajdu.

Trasa „Szlaki Gminy Szczurowa” (30 km): do pobrania w załącznikach.”(30 km): Górka, Rząchowa, Strzelce Małe, Strzelce Wielkie, Bratucice, Okulice, Uście Solne, Dąbrówka Morska .

Trasa na 30km

 

Trasa „Szlaki Małopolski” (70 km): Górka, Rząchowa, Szczurowa, Niedzieliska, Rudy Rysie, Mokrzyska, Szczepanów, Wokowice, Radłów, Zdrochec, Wietrzychowice, Demblin, Kopacze Wielkie.

Trasa na 70km
Regulamin IV Rajdu Rowerowego
Rodo
Zgoda na uczestnictwo w Rajdzie
Zgoda rodzica (opiekuna) na uczestnictwo w Rajdzie
Oświadczenie o stanie zdrowia

IB

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button