ADV
Sport

Wybrano najsympatyczniejsze psy Gminy Brzesko 2021- wyniki / zdjęcia

W sobotę 26 czerwca 2021 r. na płycie boiska w Ogródku Jordanowskim w Brzesku odbyła się 14 edycja konkursu o tytuł Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko. W tym roku Puchar Przewodniczącego Zarządu Osiedla „Stare Miasto” oraz tytuł Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko 2021 rasy większej otrzymał Juki Filipa Maniaka, a Puchar Przewodniczącego Zarządu Osiedla „Stare Miasto” oraz tytuł Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko 2021 rasy mniejszej otrzymała Magnolia Wiktorii Pałki. W zmaganiach wzięło udział 29 psów.

Od 14 lat stałym elementem ostatniego czerwcowego weekendu jest konkurs, w którym komisja wybiera najsympatyczniejszego psa Gminy Brzesko. Tak było również w tym roku. Warto podkreślić , że w ubiegłym roku ze względu na pandemię wybory zorganizowane były w wersji internetowej. Konkurs wymyślony został w 2008 roku przez radnego i Przewodniczącego Osiedla „Stare Miasto” Adama Kwaśniaka i od początku cieszy się dużą popularnością i uznaniem.

Tegoroczni finaliści:
Danya – Agnieszki Klebert,

Kapsel –  Lidii Drużkowskiej,

Coffee – Roberta Maciasza,

Aleks – Magdaleny Barczyk,

Bessi – Igora Gładysza,

Buka –  Juliana Jułkowskiego,

Draco – Tomasza Plewy,

Czaruś – Oliwii Matras

Jury konkursu obradowało w składzie Magdalena Borowiecka, Justyna Wójtowicz- Woda oraz Olga Kwaśniak-Cieślik.

Na właścicieli i ich pupili czekały puchary oraz fantastyczne nagrody.

– Ten konkurs to świetna okazja by w jednym miejscu podziwiać przedstawicieli kilku ras, to również piękne historie ich właścicieli, najczęściej pokazujące miłość dzieci do swoich czworonogów, a przede wszystkim to nauka wrażliwości na potrzeby naszych pupili.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy ich pupili . Dziękujemy za liczny udział i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku – mówi Adam Kwasniak organizator konkursu, a równocześnie przewodniczący Osiedla Stare Miasto.

Sponsorzy: Miejski Ośrodek Kultury, Zarząd Osiedla „Stare Miasto”, Firma ACTION z Zamienia, Radny Miejski Adam Kwaśniak.

foto: Bogusław Hajduk

IB / Olga Kwaśniak-Cieślik

Galeria zdjęć

blank

Podobne artykuły

Back to top button