WiadomościWideo

Brzesko / Komu uciekła krowa?

W poniedziałkowe popołudnie 27 stycznia 2020 r. na Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje pojawił się dosyć nietypowy filmik. Zdziwienie większości widzów jest z pewnością nie mniejsze niż osób które go nagrały. Na filmie widać bowiem krowę spacerującą ulica Dworcową w kierunku ul. Ludwika Solskiego. 

Z racji tego że zarówno otoczenie nietypowe dla krowy, jak i fakt iż krowa to rzadkie zwierze w naszej okolicy. Filmik z jej udziałem cieszy się olbrzymim zainteresowaniem w Brzesku i okolicy. Udostępnienia, komentarze i lajki idą już w setki.

Nagranie zostało prawdopodobnie wykonane w niedzielę wieczorem 26 stycznia.

Wg informacji jakie przekazała nam st. asp. Ewelina Buda – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku – w dniu wczorajszym oficer dyżurny otrzymał informację o krowie poruszającej się samopas w okolicy dworca PKP w Brzesku. Na miejsce został skierowany patrol policji.  Niestety nie udało się zlokalizować zwierzęcia.  Około godziny 00.30 27 stycznia 2020 r. oficer dyżurny otrzymał kolejna informację związaną ze zwierzęciem. Niestety sprawa miała smutny epilog – krowa została potrącona ze skutkiem śmiertelnym przez pociąg.

video: Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia

IB / 

 

Brzesko

A mówią że w Brzesku nudy

Opublikowany przez Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje Poniedziałek, 27 stycznia 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast