ADV
Kultura

Brzesko / Konkurs fotograficzny ,,Moja ulubiona książka” rozstrzygnięty

Został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pod hasłem ,,Moja ulubiona książka”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych. Celem konkursu była popularyzacja czytania książek wśród dzieci i młodzieży, odkrywanie nowych pasji i zainteresowań oraz rozwijanie zdolności fotograficznych. Na konkurs wpłynęło 31 fotografii. Zdjęcia były różnorodne a ulubione książki zostały zaprezentowane w ciekawych aranżacjach. Autorzy zdjęć wykazali się kreatywnością i pomysłowością w ujęciu tematu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 17 marca 2021 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku. Komisja poddała ocenie wszystkie nadesłane fotografie. Wybór do łatwych nie należał, ponieważ każde ze zdjęć było wyjątkowe i wywierało emocje wśród oceniających. W skład komisji oceniającej prace fotograficzne wchodzili: Marian Lambert – przewodniczący, brzeski fotograf, Monika Sacha – pracownik PiMBP w Brzesku, Renata Wielgosz – instruktor PiMBP w Brzesku.

Komisja wyłoniła zwycięzców i przyznała następujące nagrody:
I miejsce – Czarnecka Hanna
II miejsce – Gicala Alicja
III miejsce – Dzień Alicja
Nagrodę specjalną od przewodniczącego komisji otrzymuje: Marecik Karolina
Wyróżnienia: Bartusiak Milena, Pączek Hanna, Ropek Anna, Więcek Zofia, Witkowski Jan.

Nagrody i podziękowania otrzymują również wszyscy pozostali uczestnicy konkursu fotograficznego ,,Moja ulubiona książka”. Laureatom i uczestnikom, którzy nadesłali swoje zdjęcia do konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Uprzejmie informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną o terminie wręczaniu nagród wszystkich poinformujemy telefonicznie lub drogą elektroniczną.

PiMBP Brzesko

Uwaga❗️ Uwaga ❗️

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pod hasłem ,,Moja ulubiona książka” został…

Opublikowany przez Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku Piątek, 19 marca 2021

Podobne artykuły

Back to top button