ADV
Wiadomości
Trending

Dyrektor Józefa Szczurek-Żelazko przeszła na emeryturę / 19 marca 2021 r.

W piątek 19 marca 2021 r. Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Brzesku pożegnali Dyrektor Józefę Szczurek-Żelazko, która funkcję Dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku pełniła od 2001 roku.

Dyrektor Józefa Szczurek-Żelazko przeszła na zasłużona emeryturę – pozostawiła szpital zupełnie innym, niż kiedy obejmowała stanowisko – przeprowadziła szpital i pracowników przez okres trudnej transformacji, zmieniła wizerunek i rozszerzyła działalność medyczną brzeskiej placówki, pozostawiając szpital nowoczesnym i sprawnie zarządzanym.

Ze względu na sytuację epidemiczną, Dyrektor pożegnała się z załogą szpitala za pośrednictwem wideokonferencji. Część pracowników – ordynatorzy, pielęgniarki oddziałowe, lekarze i pracownicy administracyjni dziękowali Dyrektor za lata pracy podczas krótkich spotkań.

– Jest nam niezmiernie miło, że Pani Dyrektor przyjechała pożegnać się z całą Załogą. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Pani Dyrektor nadal będzie wspierać szpital jako Poseł ziemi brzeskiej. Dziękujemy za wszystkie lata pracy i życzymy Pani Dyrektor dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów na polu społecznym, zawodowym i osobistym – czytamy na stronie brzeskiego szpitala.

Galeria zdjęć z pożegnania Dyrektor Józefy Szczurek-Żelazko:

Galeria zdjęć <==

SPZOZ Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button