ADV
SportWiadomości
Trending

Brzesko. Mateusz Krokosz nowym trenerem drugiego zespołu Okocimskiego

Nowym szkoleniowcem drugiej drużyny Okocimskiego Brzesko został Mateusz Krokosz. Zastąpi on trenera Sebastiana Klimczyka, który od teraz odpowiedzialny jest za pierwszą drużynę występującą w V lidze gr. wschodniej.

Mateusz Krokosz urodził się 4 października 1996 roku. Swoje piłkarskie kroki stawiał w Rzezwiance Rzezawa, z której przeniósł się do Okocimskiego Brzesko. Po roku gry w zespole juniorskim zawodnik postanowił kontynuować swoją przygodę w BKS Bochnia, w którym zdołał zadebiutować w drużynie seniorów. W swoim piłkarskim CV ma również grę w GKS Drwinia oraz Zryw Szarów.

Warto dodać, że w sezonie 2015/2016 awansował z BKS Bochnia do IV ligi. Z kolei w sezonie 2018/2019, grając w GKS Drwini awansował z zespołem do 1/32 Pucharu Polski, mierząc się wówczas z Wisłą Puławy.

Jako trener posiada licencję UEFA B. Pierwszym zespołem, za który był odpowiedzialny to orliki Rzezawianki Rzezawa. Szkoleniowiec dobrze również znam struktury naszej Akademii Piłkarskiej, w której trenował grupy młodzieżowe rocznika 2010 oraz 2012. Ostatni rok spędził w Puszczy Niepołomice odpowiadając za szkoleniu zawodników z rocznika 2008.

Trenerowi życzymy powodzenia w realizacji celów oraz osiągnięciu jak najlepszych wyników z nowym zespołem.

okocimski.com

Fot. Okocimski Brzesko Fan Zone

Podobne artykuły

Back to top button