ADV
SportWiadomości
Trending

Brzesko. Okocimski wraca do historycznego herbu

Obecny rok 2023 z pewnością na stałe zapisze się na kartach historii Okocimskiego Brzesko i to nie tylko ze względu na walkę o utrzymanie zespołu na szczeblu czwartoligowym, ale ze względu na 90-lecie istnienia Klubu. Przez te wszystkie lata, Okocimski stworzył historię, której nie powstydziłby się niejeden kibic. Mimo że zespół nigdy nie zagrał na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, to niejednokrotnie dał swoim kibicom ogrom emocji i powodów do radości.

Klub z Okocimskiej 34 przez te wszystkie lata wychował niejedno pokolenie zawodników oraz trenerów. W swojej historii miał również gorsze chwile jednak i w tych momentach zawsze wychodził obronną ręką. Dziś możemy cieszyć się z 90-lecia istnienia naszego Klubu, który w swoich strukturach ma ponad 300 dzieci i młodzieży, która trenuje i spełnia swoje marzenia.

Obchody 90-lecia przed nami, a jednym z ich elementem jest powrót do historycznego Herbu, który równo 20 lat temu został zmieniony na ten, który do tej pory używany był przez Klub. Obecny Zarząd uchwałą postanowił przywrócić herb, który tworzył i nadal będzie tworzyć historię Okocimskiego Brzesko.

Od teraz historyczny herb będzie oficjalnie używany przez Klub oraz drużynę seniorów.

okocimski.com

Czy po 60 latach stadion OKS doczeka się remontu?

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Back to top button