Wiadomości

Brzesko. Samorządowe spotkanie świąteczno – noworoczne / zdjęcia

W środę, 15 stycznia 2020 r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbyło się coroczne spotkanie świąteczno-noworoczne zorganizowane przez władze samorządowe gminy i powiatu brzeskiego.

Na spotkaniu opłatkowym spotkali się samorządowcy trzech szczebli. Do brzeskiej biblioteki przybyli parlamentarzyści, szefowie instytucji miejskich i powiatowych. Gospodarzami spotkania byli: Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, Starosta Powiatu Brzeskiego Andrzej Potępa, Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego Kazimierz Brzyk oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Brzesku Maria Kądziołka.

Wśród gości znaleźli się między innymi wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec, przedstawicielka Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko, dziekani Dekanatu Brzeskiego i Szczepanowskiego – ks. Józef Drabik oraz ks. Władysław Pasiut, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Powiatowej Policji, prezesi spółek gminnych, przedsiębiorcy oraz członkowie stowarzyszeń. Na spotkanie przybyli również samorządowcy z powiatu oraz radni miejscy i powiatowi.

W części artystycznej zaprezentowali się nauczyciele ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku. Był oczywiście wspólny opłatek oraz noworoczne życzenia.

IB

Fot. Maciej Mazur

Tagi
Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast
Close