ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko. Umyślnie zarysował cztery samochody. Grozi mu do 5 lat odsiadki

Policjanci z Brzeska zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który ostrym narzędziem przerysował 4 samochody na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W marcu br. właściciele 4 aut zgłosili się na komendę informując, że ich zaparkowane w Brzesku pojazdy zostały zarysowane. Do uszkodzenia bmw doszło w nocy z 14/15 marca, następnie trzy samochody mazda, mitsubishi i renault zostały zniszczone 22 marca. Uszkodzenia zostały wycenione na kwotę blisko 6 tysięcy złotych. Policjanci m.in. wykonali oględziny samochodów oraz zabezpieczyli monitoring z miejsca, gdzie doszło do zdarzeń.
27 marca br. policjant z Brzeska przebywając na terenie miasta w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podejrzanego o uszkodzenia. O tym fakcie poinformował funkcjonariuszy będących na służbie, którzy dokonali zatrzymania 60-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego.
Wczoraj, 28 marca mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button