ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Brzesko. Zespół Szkół Technicznych i Branżowych Srebrną Szkołą 2024

W Rankingu opublikowanym 11 stycznia 2024r. przez Perspektywy Zespół Szkół Technicznych i Branżowych uplasował się na 154 miejscu w kraju zdobywając „Tytuł Srebrnej Szkoły 2024”.

Kryteria Rankingu Techników 2024 to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%). W rankingu 2024 przeanalizowano wyniki 1231 techników (spośród 1755), które spełniły kryterium wejścia. Ranking Liceów i Techników Perspektyw stanowi diagnozę opartą wyłącznie na obiektywnych i mierzalnych danych pochodzących ze źródeł zewnętrznych (baza SIO, dane dotyczące wyników egzaminu maturalnego z OKE, dane z komitetów głównych olimpiad przedmiotowych i „układa” szkoły średnie w porządku zależnym od wyników, jakie osiągają.

W Zespole Szkół Technicznych i Branżowych do egzaminu zawodowego i matury w ubiegłym roku szkolnym przystąpiło 164 absolwentów. Na zdobycie tego wyróżnienia  złożyły się też sukcesy w olimpiadach zawodowych, w których to trójka naszych uczniów wywalczyła tytuły laureatów.

https://2024.technika.perspektywy.pl/2024/rankings/ranking-glowny-technikow

zstib.edu.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button