ADV
Wiadomości
Trending

Brzeszczanin pobity w Nowym Sączu. Powód? Zazdrość byłego partnera!

2 lipca 2021 r. sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. Tego dnia około godziny 23, mieszkaniec powiatu brzeskiego przebywał u swojej znajomej sądeczanki. Kiedy ktoś zapukał do drzwi, 36-latek poszedł otworzyć, a wtedy rzuciło się na niego trzech nieznanych mu mężczyzn. Agresorzy bili go i kopali, a gdy przestali, kazali mu natychmiast opuścić mieszkanie.

Już następnego dnia, we wczesnych godzinach porannych, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 22, 24 i 29 lat. Okazało się, że sprawcami pobicia jest były partner kobiety wraz ze swoimi kolegami.

Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty pobicia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu 36-latka. Za te przestępstwa grozi do 3 lat więzienia, ale dla 24 i 29-letniego sprawcy sąd może orzec wyższy wymiar kary z uwagi na to, że działali w warunkach recydywy. Ponadto prokurator zastosował wobec całej trójki środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego oraz zakazu opuszczania kraju.

Małopolska Policja

Podobne artykuły

Back to top button