ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Burmistrz Wojnicza zakażony koronawirusem / 7 sierpnia 2020 r.

W piątek 7 sierpnia 2020 r. Urząd Miejski w Wojniczu poinformował na swojej stronie internetowej o potwierdzeniu zakażenia koronawirusem u burmistrza Wojnicza Tadeusza Bąka. Przed powrotem do pracy po trzytygodniowym urlopie burmistrz wykonał prywatnie test na koronawirusa. Niestety badanie wykazało pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2.

Burmistrz Tadeusz Bąk czuje się dobrze i aktualnie przebywa w domu. Urząd Miejski w Wojniczu funkcjonuje normalnie (w ramach wzmożonego rygoru sanitarnego), ale urzędnicy apelują o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum, oraz wcześniejsze ich umawianie.

Pełna treść komunikatu Urzędu Miasta w Wojniczu

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Urząd Miejski w Wojniczu został poinformowany telefonicznie przez Burmistrza Wojnicza Pana Tadeusza Bąka, że uzyskał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2.

Badanie zostało wykonane prywatnie, bowiem Burmistrz w trosce o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników tutejszego urzędu po odbytym urlopie uznał w świetle aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju o takiej konieczności. Urząd pozostaje w stałym kontakcie z sanepidem, wciąż obowiązuje wzmożony reżim sanitarny. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w urzędzie.

W sprawach niecierpiących zwłoki bardzo proszę o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt.

Burmistrz czuje się dobrze i przebywa w domu.

O każdorazowej zmianie sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco, a wszelkie działania będą podejmowane we współpracy z odpowiednimi służbami.

Burmistrzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

IB / wojnicz.pl

Podobne artykuły

Back to top button